به وب سایت گروه مشاور سرمایه گذاری معیار خوش آمدید

صندوق‌ سرمایه‌گذاری “تخت گاز” از جمله صندوق های سرمایه گذاری بخشی در بازار سرمایه است که صرفا در صنعت خودرو سرمایه گذاری خواهد کرد و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا از بازدهی این صنعت به صورت کامل بهره‌مند شوند. مطابق با امیدنامه ی این صندوق، حداقل ۷۰ درصد از دارایی تحت مدیریت آن به سهام و حق تقدم سهام موجود در صنعت خودرو و قطعات و حداکثر ۳۰ درصد به سایر صنایع و طبقات دارایی همچون طلا، اوراق بهادار با درآمد ثابت و غیره اختصاص خواهد یافت. این صندوق تحت شماره 12232 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است و تمامی امور سرمایه‌گذاری آن تحت نظارت مستقیم این سازمان است. صندوق تخت گاز با بهره‌گیری از ماهیت ویژه گروه خودرو، فرصتی جدید برای طیف های مختلف سرمایه‌گذاران فراهم کرده است. از یک طرف، مدیریت‌ حرفه‌ای صندوق، امکان کسب بازدهی قابل‌توجه در بلندمدت را ایجاد کرده و از طرف دیگر، نوسانات این گروه، موقعیت مناسبی برای سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر علاقه‌مند به کسب سود در کوتاه‌مدت مهیا خواهد کرد. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در صندوق بخشی خودرویی “تخت گاز” می توان به نقدشوندگی مناسب این صندوق به دلیل حضور بازارگردان اشاره کرد. با توجه به نقدشوندگی بهتر واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری نسبت به سهام، سرمایه‌گذاران می‌توانند به راحتی دارایی خودشان را به فروش برسانند و ریسک بسته شدن سهام و بلوکه شدن سرمایه در صف های فروش برای صندوق وجود نخواهد داشت. برخورداری از تیم مدیریت حرفه ای مزیت دیگر سرمایه گذاری در صندوق بخشی خودرویی ” تخت گاز ” است به نحوی که مدیریت این صندوق توسط گروهی از تحلیل‌گران و مدیران دارایی خبره شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار انجام می‌شود و همواره بهترین نمادهای صنعت خودرویی در پرتفوی این صندوق قرار خواهند داشت. از این رو سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در این صندوق، نیازی به تحلیل و رصد تمامی نمادهای موجود در صنعت خودرو نخواهند داشت.

جهت سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانید نماد تخت گاز را از طریق حساب کارگزاری خود خریداری نمایید.

ارکان صندوق سرمایه‌گذاری تخت گاز

مزایای صندوق سرمایه‌گذاری تخت گاز

سرمایه گذاری در صندوق های قابل معامله از طریق کارگزاری های فعال در بازار سرمایه امکان پذیر است. در صورتی که در یکی از کارگزاری های بورسی کد فعال دارید می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به سرمایه گذاری کنید. در صورت داشتن کد آنلاین کافیست وارد پنل کارگزاری خود شوید و نماد “تخت گاز” را جستجو نموده و با بودجه ای که مد نظرتان می باشد،اقدام به سرمایه گذاری کنید. 

این صندوق، پرداخت سود ماهانه ندارد و شما از افزایش قیمت واحد‌های این صندوق سود کسب می‌کنید.

سرمایه گذاران از ساعت 9:00 صبح الی 15میتوانند واحد های صندوق خود را به هر میزان در لحظه به فروش برسانند . بدیهی است سرمایه گذاران در صورت درخواست وجه از طریق کارگزاری به فاصله یک روز قادر به دریافت وجه نقد خواهند بود.

واحدهای صندوق سرمایه گذاری تخت‌گاز به علت دارا بودن رکن بازارگردان، همواره و در تمام روزهای معاملاتی، دارای امکان خرید و فروش بر روی تابلو، با نماد بورسی «تخت گاز» هستند و سرمایه‌گذاران به راحتی و با آسودگی خاطر نسبت به ریسک نقدشوندگی، امکان وارد و خارج نمودن سرمایه خود را در هر لحظه از زمان و بدون نیاز به هرگونه هماهنگی را دارا خواهند بود.

صندوق بخشی تخت گاز از نوع صندوق‌های قابل‌معامله (ETF) است و طبق الزام سازمان بورس و اوراق بهادار، حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها، 100 هزار تومان است.