به وب سایت گروه مشاور سرمایه گذاری معیار خوش آمدید

چشم انداز ما

در عصری که توسعه خدمات مالی، تاثیر فراوانی در سطوح مختلف جامعه دارد، چشم‌انداز شرکت، دستیابی به جایگاه نخست صنعت، از طریق ارائه محصولات مالی با کیفیت، در حوزه سرمایه‌گذاری است. به همین دلیل دستیابی به این مهم تنها در سایه رضایتمندی مشتریان، اثربخشی خدمات و تلاش در پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌های شرکت است.

ما برآنیم تا با افزایش سطح علمی و تجربی مجموعه، گامی بلند در جهت ارتقاء سطح خدمات مالی کشور برداریم و موازی با بازارهای مالی توسعه یافته، با ارائه ابزارها و محصولات مالی متنوع، رویکردی متفاوت، در جهت حفظ مصالح و منافع مشتریان را دنبال کنیم.

ماموریت شرکت

بالا بردن سطح کیفی زندگی و افزایش ثروت مشتریان، از طریق مشاوره در زمینه سرمایه‌گذاری‌های سودآور و استفاده نوآورانه و علمی از محصولات مالی نوین، اصول محوری ماست که متکی بر ارزش‌های پنجگانه ذیر است:

1
ارتقاء کیفیت
2
بروز خلاقیت و تمایز در ارائه خدمات
3
رقابت سالم
4
احترام و حفظ منافع مشتریان
5
رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای

مشخصات عمومی شرکت

مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری شرکت معیار (سهامی خاص) دارای شماره ثبت 407376 و شناسه ملی 10320583474، در تاریخ 1390/08/02، توسط سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شده است. سرمایه ثبتی این شرکت 500.000.000.000 ریال می باشد.

پیام مدیر عامل

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیاردر سال 1390، در حالی تاسیس شده است که همواره یکی از دغدغه‌های ما، افزایش سطح کیفی مشاوره در زمینه سرمایه‌گذاری بوده است. بنیان‌گذاران معیار پس از 12 سال سابقه درخشان در زمینه تحلیل اقتصادی، به دنبال ارائه مشاوره دقیق، بر مبنای تجزیه و تحلیل علمی و حقایق اقتصادی است. در راستای دستیابی به این مهم، “معیار” موفق شده است طی سال‌های فعالیت خود، علاوه بر کمک به ارتقا سطح علمی بازارهای مالی کشور، به پرورش تعداد زیادی از نیروهای جوان و مستعد بپردازد.

 علی‌رغم برخی مشکلات و ابهامات در بازارهای مالی کشور، ما در”شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار” هرگز کیفیت را فدای منفعت نخواهیم کرد و همواره رعایت اصول اخلاقی سرلوحه فعالیت‌های ماست. شعار کلیدی شرکت “عرضه مستقل و حرفه‌ای” خدمات است. با عنایت به اهداف طراحی شده، استقلال حرفه‌ای، سرعت، جلب اعتماد، تنوع خدمات مجاز و قابل اتکا مهم‌ترین عوامل راهبردی شرکت است.

 امروز و در پی تلاش‌های بی‌وقفه تک‌تک اعضای معیار با افتخار اعلام می‌کنم، خدمات مشاوره‌ای ارائه شده از طریق سایت تحلیلی معیار به‌صورت رایگان در اختیار مشتریان حقوقی و حقیقی پرشماری در بازار سهام قرار می‌گیرد. مشتریانی، که هریک از برجسته‌ترین شرکت‌های ایرانی در سطح بین‌الملل، در صنایع پتروشیمی، فلزات اساسی، خودروسازی و دیگر صنایع است.

 ما همواره در پی دستیابی به بالاترین جایگاه صنعت بوده‌ایم و این حسن اعتماد مشتریان، باعث دلگرمی و افزایش تلاش مجموعه، در افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده است.

وداد حسینی

گزارش درآمد شرکت مشاوره سرمایه گذاری معیار