به وب سایت گروه مشاور سرمایه گذاری معیار خوش آمدید
صندوق سرمایه گذاری درآمدثابت ماهور
سرمایه گذاری بدون ریسک با سود موثر سالانه 30%
با سرمایه‌گذاری 1۰۰ میلیون تومان در ماهور،‌ ماهانه حدود 2.4 میلیون تومان بازدهی دریافت خواهید کرد اما پرداختی بانک برای همین مبلغ حدود 1.8 میلیون تومان خواهد بود.
صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت ماهور
30%
بازدهی موثر سالیانه
2.21%
بازدهی موثر ماهانه
0.50%
بازدهی موثر هفتگی
0.07%
بازدهی موثر روزانه

چرا باید در ماهور سرمایه گذاری کنیم؟

در ماهور اصل سرمایه شما حفظ می‌شود و سود روز شمار به آن تعلق می‌گیرد.
دارایی تحت مالکیت ما
بیش از2000 میلیارد تومان
نوع صندوق
درآمد ثابت قابل معامله
دوره تقسیم سود
ندارد
کارمزد معاملات
۰٫۰۳۷۶۸٪
تاریخ تسویه
یک روز کاری
معافیت
معافیت 100% مالیاتی
ریسک
تقریبا صفر
بازارگردانی موثر
دارد

نحوه خرید صندوق سرمایه گذاری ماهور

شما میتوانید به راحتی و در کارگزاری های معتبر نسبت به خرید صندوق سرمایه گذاری ماهور اقدام نمایید. برای این کار میتوانید از طریق لینک هایی که برای هر کارگزاری در ذیل مشخص کردیم وارد محل خرید صندوق شوید.  اگر کارگزاری‌ شما در بین لیست زیر نیست نماد «ماهور» را در کارگزاری خود جستجو و سپس اقدام به خرید کنید.

سود روز شمار با صندوق درآمد ثابت ماهور

30%

مراحل خرید صندوق درآمد ثابت ماهور چگونه است؟

برای شروع سرمایه‌گذاری در ماهور تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید:
دریافت کد بورسی
به وب‌سایت سجام مراجعه کرده سپس از طریق اپلیکیشن سیگنال احراز هویت الکترونیکی نمایید
ثبت نام در کارگزاری
کارگزاری خود را انتخاب کنید و در سامانه آن ثبت‌نام کنید؛
خرید ماهور
نماد ماهور را جستجو کرده و معامله را شروع کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

صرفا کافی است اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان معیار با شما تماس بگیرند.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

نمودار عملکرد صندوق درآمد ثابت ماهور

سود ماهور: 28.4%
سود بانک: 28.4%

اگر در ماهور سرمایه‌گذاری می‌کردید؛

در اینجا می‌توانید محاسبه کنید که اگر در ماهور سرمایه‌گذاری کرده بودید، در بازه‌های زمانی مختلف چه میزان بازدهی داشته است.
مبلغ سرمایه
مدت سرمایه گذاری
نتیجه سرمایه‌گذاری شما در ماهور در مقایسه با بانک
سود ماهور: تومان
سود بانک: تومان

چرا سرمایه گذاری در صندوق ماهور هوشمندانه است؟

جلب اعتماد
بیش از +200 هزار نفر سرمایه‌گذار تا به امروز
مدیریت حرفه‌ای
رشد ۲۰۰ درصدی دارایی تحت مدیریت در سال ۱۴۰۲
جذب دارایی
بیشترین ورود پول در بین تمامی نمادها در سال ۱۴۰۲
ارزش معاملات
جزو صندوق های با ارزش معاملات بالا
بازدهی رقابتی
بازدهی بالاتر از میانگین صندوق‌های درآمد ثابت در سال ۱۴۰۲
ذخیره صندوق
۲ درصد کل دارایی

ترکیب دارایی‌های صندوق‌ ماهور

سپرده بانکی: 92.5 درصد
اوراق مشارکت: 6.8 درصد
سایر دارایی ها: 1.7 درصد

صندوق درآمد ثابت را بیشتر بشناسیم

صندوق‌های درآمد ثابت یکی از محبوب‌ترین ابزارهایی هستند که بازار مالی به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. دلیل این استقبال و محبوبیت، بدون ریسک بودن صندوق‌های درآمد ثابت است. از دیگر مزایای این صندوق‌ها که سرمایه‌گذاران را به سمت خود می‌کشاند می‌توان به سود روزشمار، شفافیت، تسویه سریع، معافیت مالیاتی و … اشاره کرد. تمامی مزیت‌های صندوق‌های درآمد ثابت باعث می‌شود که افراد بیشتری به سمت بورس سوق پیدا کنند. این ابزار برای افرادی که شناخت کافی از بازار ندارند و قبول ریسک برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست بسیار مناسب است. ماهور یک صندوق درآمد ثابت ETF است که بازدهی سرمایه‌گذاری شما را به اصل دارایی شما اضافه می‌کند.

سرمایه گذاری در صندوق های قابل معامله از طریق کارگزاری های فعال در بازار سرمایه امکان پذیر است. در صورتی که در یکی از کارگزاری های بورسی کد فعال دارید می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام به سرمایه گذاری کنید. در صورت داشتن کد آنلاین کافیست وارد پنل کارگزاری خود شوید و نماد “ماهور” را جستجو نموده و با بودجه ای که مد نظرتان می باشد،اقدام به سرمایه گذاری کنید. 

پیش بینی مدیر صندوق محقق کردن حداقل نرخ 30 درصد سالانه ( موثر) می باشد.

صندوق ماهور پرداخت سود دوره ای ندارد و بازدهی بصورت افزایش قیمت هر واحد صندوق محقق میگردد. سرمایه گذار در هر روز معاملاتی می تواند واحد های خود را در بازار سهام بفروش برساند . بدیهی است که در این حالت سرمایه گذار سود خود را بصورت مرکب دریافت خواهد کرد .   

سرمایه گذاران از ساعت 8:30 صبح الی 15  میتوانند واحد های صندوق خود را به هر میزان در لحظه به فروش برسانند . بدیهی است سرمایه گذاران در صورت درخواست وجه از طریق کارگزاری به فاصله یک روز قادر به دریافت وجه نقد خواهند بود.

واحدهای صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت ماهور به علت دارا بودن رکن بازارگردان، همواره و در تمام روزهای معاملاتی، دارای امکان خرید و فروش بر روی تابلو، با نماد بورسی «ماهور» هستند و سرمایه‌گذاران به راحتی و با آسودگی خاطر نسبت به ریسک نقدشوندگی، امکان وارد و خارج نمودن سرمایه خود را در هر لحظه از زمان و بدون نیاز به هرگونه هماهنگی را دارا خواهند بود.

از مهمترین مزایای سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت ماهور تحقق سود حداقل 30درصد موثر سالانه می باشد. در حالیکه بانک ها و موسسات دولتی و خصوصی حداکثر 23 درصد موثر سالانه با شرط ماندگاری یک ماهه می باشد . مزیت بعدی سود روزشمار واحدهای این صندوق می باشد.یعنی شما در طی ماه در هر لحظه می توانید به نسبت تعداد روزهایی که سرمایه گذار واحدهای این صندوق می باشید به همان نسبت با نرخ 30درصد سالانه سود کسب میکنید. مزیت سوم سرمایه گذاری در این واحد های سرمایه گذاری این است که سود بصورت مرکب حساب میشود به این معنی که سرمایه‌گذاران جهت سرمایه‌گذاری مجدد خود نیاز به انجام اقدامی ندارند و سودهای کسب شده مجددا سپرده گذاری می شود که به سودهای جدید نیز متعاقبا سود تعلق می گیرد. همچنین این صندوق بالاترین نرخ در میان صندوق های درآمد ثابت قابل معامله می باشد.

اگر درخواست برداشت وجه خود را در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت ۱۵:۰۰ ثبت کنید، یک روز کاری بعد و در صورت ثبت درخواست برداشت وجه بعد از ساعت ۱۵:۰۰، دو روز کاری بعد مبلغ به حساب شما واریز می‌شود.

صندوق ماهور به دلیل در اختیار داشتن حجم زیادی از منابع، از قدرت چانه زنی بیشتری برخوردار است. به عبارت دیگر صندوق‌ به عنوان گزینه‌ای برای جمع‌آوری پول‌های خرد افراد، از طریق مذاکرات با بانک‌ها، می‌توانند شرایط بهتری را از نظر نرخ برای مشتریان خود فراهم کنند.از این رو نرخ سود برای افراد با سرمایه کم معادل سرمایه های بزرگ خواهد بود. این ویژگی می‌تواند منجر به ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای افراد با حجم سرمایه کوچکتر شود.

صندوق با درآمد ثابت ماهور به نوعی شبیه به یک سپرده کوتاه مدت عمل می‌کند، اما با این تفاوت که سود حاصل از آن تقریبا بیش از دو برابر سود یک سپرده کوتاه مدت می‌باشد. این ویژگی جذابیت بیشتری برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند.

صندوق با درآمد ثابت، همانند سپرده کوتاه مدت، این امکان را فراهم می‌کند که هر روز می‌توانید تصمیم بگیرید و در عرض یک روز کاری اصل و سود پول خود را نقد کنید. این ویژگی انعطاف‌پذیری به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به پول خود دسترسی پیدا کنند و از لحاظ نقدی در مواقع نیاز به آن استفاده کنند.

در صورتی‌که در سپرده بلندمدت بانکی سرمایه‌گذاری کنید، اگر نیاز به پول داشته باشید و قبل از تاریخ سررسید پول خود را نیاز داشته باشید، ممکن است با یک کاهش قابل توجه در نرخ سپرده روبه‌رو شوید. این یعنی اگر پول خود را زودتر از اتمام دوره سپرده بخواهید، سود کلی که دریافت می‌کنید، ممکن است کاهش یابد.در مقابل، در صندوق با درآمد ثابت، امکان دسترسی به پول خود بدون جریمه و با فاصله یک روز کاری وجود دارد. این امر انعطاف‌پذیری بیشتری را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند، زیرا می‌توانند به سرعت به پول خود دسترسی پیدا کنند.