به وب سایت گروه مشاور سرمایه گذاری معیار خوش آمدید

صندوق درآمد ثابت توازن معیار این امکان را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند تا به جای خرید یک سهم یا اوراق مشارکت خاص، در مجموعه‌‌ای از این دارایی‌ها سرمایه‌‌گذاری کنند و سودی بالاتر از سود سپرده‌های بانکی را به‌صورت ماهانه کسب کند.

این صندوق مناسب چه کسانی است؟
ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در این صندوق چیست؟

صندوق سرمایه‌گذاری از نوع درآمد ثابت توازن معیار عمده دارایی‌های خود را در اوراق با درآمد ثابت مثل گواهی‌های سپرده بانکی، اوراق خزانه اسلامی، اوراق مشارکت و دیگر اوراق سرمایه گذاری می‌کند؛ به همین جهت این نوع سرمایه‌گذاری دارای کمترین ریسک است و برای آن دسته از سرمایه‌گذارانی که مایل به سرمایه‌گذاری در بانک هستند، گزینه بهتری محسوب می‌شوند.

خرید و فروش آسان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت یکی دیگر از مزیت‌های سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ است. سرمایه‌گذاران در صندوق درآمد ثابت توازن معیار‌ در هر روز از ماه می‌توانند واحدهای خود را خرید و فروش کنند.

همچنین سود نقدی محاسبه شده توسط صندوق، اغلب به صورت ماهانه و یا براساس زمان‌بندی از پیش تعیین شده به حساب ارائه شده توسط سرمایه‌گذار پرداخت می‌شود.

صندوق‌ سرمایه‌گذاری درآمد ثابت توازن معیار در بازه‌های زمانی مشخصی توسط سه نهاد سازمان بورس و اوراق بهادار،متولی و حسابرس مورد بازرسی قرار می‌گیرند و تمامی فعالیت‌های آن‌‌ها به صورت شفاف اطلع‌رسانی می‌شود.

تیم‌ تحلیل و مدیران شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار با داشتن اطلاعات و دانش تخصصی و رصد پیوسته اخبار، مناسب‌ترین خرید و فروش را در جهت افزایش عملکرد صندوق و سود سرمایه‌گذاران انجام می‌دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق توازن معیار به نشانی www.meyarfund.com نسبت به اطلاع از عملکرد آن اقدام کنند.